Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
joshi
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: Nasty Squad

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8330
Stary 25.02.2011, 11:48
Kowal! napisał(a):Wyświetl post
naprawdę ubolewam, że polskie zespoły w Europejskich Pucharach tracą zawsze frajersko bramki i przez to szanse na ugranie czegoś więcej ... i ciągle będzie się przewijał brak doświadczenia?
nie zgodzę się z Tobą, Braga nie strzeliła Lechowi frajerskich bramek. Portugalczycy cały mecz atakowali, do tego wyszkolenie techniczne na dużo wyższym poziomie (i to nie tylko od Polaków ale też od gwiazd za 7 mln Euro) , szybkość i dynamika to kolejne atuty, ustawienie na boisku, skracanie pola. Przecież momentami Lech stał z piłką na własnej połowie i nie było do kogo zagrać, więc jedyne co im przychodziło do głowy to dzida na napadziora i tyle.
Odpowiedz cytując