Kowal! napisał(a):

|
naprawdę ubolewam, że polskie zespoły w Europejskich Pucharach tracą zawsze frajersko bramki i przez to szanse na ugranie czegoś więcej ... i ciągle będzie się przewijał brak doświadczenia?
|
nie zgodzę się z Tobą, Braga nie strzeliła Lechowi frajerskich bramek. Portugalczycy cały mecz atakowali, do tego wyszkolenie techniczne na dużo wyższym poziomie (i to nie tylko od Polaków ale też od gwiazd za 7 mln Euro) , szybkość i dynamika to kolejne atuty, ustawienie na boisku, skracanie pola. Przecież momentami Lech stał z piłką na własnej połowie i nie było do kogo zagrać, więc jedyne co im przychodziło do głowy to dzida na napadziora i tyle.