|
Bakero wspomniał jakieś 2 tyg temu w wywiadzie dla PS, że on chciał skrzydłowego, ale zarząd wolał Murawskiego. Ze względów ekonomicznych i marketingowych. Rzeczywiście ekonomicznie wyszli na tym nieźle ...
naprawdę ubolewam, że polskie zespoły w Europejskich Pucharach tracą zawsze frajersko bramki i przez to szanse na ugranie czegoś więcej ... i ciągle będzie się przewijał brak doświadczenia? Chociaż trzeba przyznać, że Lechowi akurat sprzyjało dużo szczęścia. No i wczoraj też niewiele brakowało, a los by im się uśmiechnął mimowolnie ...
Ostatnio edytowane przez Kowal! : 25.02.2011 o godz. 11:28.
|