Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
John1906
Senior Member
 
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8292
Stary 24.02.2011, 19:19
Aaarrgh napisał(a):Wyświetl post
Przed chwilą skończył się mecz Zenit Petersburg - Young Boys Berno. Sprawdziłem temperaturę na lotnisku w Sankt Petersburgu: - 14. Murawa była pokryta lekkim śniegiem.

Teraz zaczął się mecz Spartak Moskwa - FC Basel. Aktualne temperatury z trzech moskiewskich lotnisk to: -14, -15, -16. Trawa zieloniutka.

Trzeba dodać, że w obu miastach w nocy było i będzie poniżej -20...

Czyli można przygotować murawę do gry nawet w cięższych od naszych warunkach klimatycznych. Nikt mi nie wmówi, że Rosjanie mają nie tylko maszyny do produkcji mgły, ale i kosmiczny system odmrażania murawy...
Nie wpadłeś na to, że w Moskwie na Łużnikach mają sztuczną murawę
Chyba jasne, że pisze o Spartaku.
Ostatnio edytowane przez John1906 : 24.02.2011 o godz. 19:38.
W naszych sercach nie ma litości.
Odpowiedz cytując