WiślakMyślenice napisał(a):

http://www.weszlo.com/news/6374
Ciekawe, czy prognozy owej strony się sprawdzą.
I czy weszło w jakiejś mierze sympatyzuje z Wisłą, czy to była próba obiektywnej analizy?
|
Pytania naprawdę świetne. Najwięcej o dziwo dotyczących Wisły.
Czy w tym roku otworzą stadion Wisły? Oby
Czy Małecki zrobi sobie kolejny tatuaż? Tak
Kto będzie strzelcem pierwszej bramki dla Wisły? Melikson