Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8227
Stary 23.02.2011, 17:08
rw88 napisał(a):Wyświetl post
(...)
Problem leży moim zdaniem w kilku względach. Jeden z nich to wzgląd finansowy, biedniejsze kluby nie mają kasy na podgrzewaną płytę/odśnieżanie, zmodernizowane stadiony itd.
Drugi z nich to mentalność naszych kopaczy, bo tak ich nazwać trzeba. Dostają tyle kasy, że 2h biegania w -15 nie powinno im przeszkadzać.
Odpowiedz cytując