rw88 napisał(a):

Problem leży moim zdaniem w kilku względach. Jeden z nich to wzgląd finansowy, biedniejsze kluby nie mają kasy na podgrzewaną płytę/odśnieżanie, zmodernizowane stadiony itd.
Drugi z nich to mentalność naszych kopaczy, bo tak ich nazwać trzeba. Dostają tyle kasy, że 2h biegania w -15 nie powinno im przeszkadzać.