Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
rw88
Senior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8226
Stary 23.02.2011, 16:54
Teqcontroller napisał(a):Wyświetl post
Wreszcie jakiś mądry post

Ale można to zrozumieć że Polscy Kopacze to gwiazdeczki i boją się że im coś odmarznie
(...) Szkoda nerwów.

P.s. Poproszę o dożywotniego bana żeby mnie nie korciło, aby wypowiadać się jeszcze kiedykolwiek w tym miejscu. Z poważaniem, rw88.
Ostatnio edytowane przez rw88 : 23.02.2011 o godz. 17:02.
Odpowiedz cytując