Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
rw88
Senior Member
Od: 01.2010
Offline
#
8226
23.02.2011, 16:54
Teqcontroller
napisał(a):
Wreszcie jakiś mądry post
Ale można to zrozumieć że Polscy Kopacze to gwiazdeczki i boją się że im coś odmarznie
(...) Szkoda nerwów.
P.s. Poproszę o dożywotniego bana żeby mnie nie korciło, aby wypowiadać się jeszcze kiedykolwiek w tym miejscu. Z poważaniem, rw88.
Ostatnio edytowane przez rw88 : 23.02.2011 o godz. 17:02.
rw88
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do rw88
Znajdź inne posty napisane przez rw88