Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
Q13SON
Senior Member
Od: 06.2005
Offline
#
11823
22.02.2011, 23:59
Siwy_89
napisał(a):
Nie będzie, bo..? W ogóle nic nie będzie
a te drogi, które już otwarto, to też ich tak naprawdę nie ma
Właściwie to jakie drogi?
Q13SON
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Q13SON
Znajdź inne posty napisane przez Q13SON