|
Senior Member
Offline
|
|
Angmir napisał(a): 
Mam takie laicie pytanie dawno nie byłem w Krakowie i w sumie nie wiem jak wygląda postęp całych prac wykończeniowych an naszym stadionie Telebimy jak widze już są. Rozumiem że 100% oddanie obiektu nie nastąpi przed inauguracją rundy wiosennej.
Jesli tak to kiedy stadion będzie w 100% gotowy ?
|
Ponawiam pytanie
|
|