Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#559
Stary 22.02.2011, 02:14
aNouc napisał(a):Wyświetl post
Nowy rok, powoli nowy stadion więc i nowa jakość powinna się pojawić na oficjalnej, chodzi o zmianę szaty graficznej. Dla mnie ona jest jak robiona w paincie , czcionka bardzo prosta, jakieś kwadratowe to wszystko, inaczej ujmując sprawę żeby mnie bardziej zrozumiano jest ona taka mało "3D")
Na dziś tyle z marudzenia, jak sobie przypomnę to napiszę
Mi osobiście szata graficzna strony oficjalnej BARDZO się podoba! Jest ładna i co najważniejsze przejrzysta Za to ta nowość której wcześniej nie widziałem, a mianowicie to jakby intro z "nowościami" przez które muszę przechodzić by wejść na stronę główną... strasznie wkurzające. Zamiast zobaczyć od razu interesujący mnie dział , to muszę pińcset razy klikać!
Odpowiedz cytując