aNouc napisał(a):

Nowy rok, powoli nowy stadion więc i nowa jakość powinna się pojawić na oficjalnej, chodzi o zmianę szaty graficznej. Dla mnie ona jest jak robiona w paincie , czcionka bardzo prosta, jakieś kwadratowe to wszystko, inaczej ujmując sprawę żeby mnie bardziej zrozumiano jest ona taka mało "3D")
Na dziś tyle z marudzenia, jak sobie przypomnę to napiszę
|
Mi osobiście szata graficzna strony oficjalnej BARDZO się podoba! Jest ładna i co najważniejsze przejrzysta

Za to ta nowość której wcześniej nie widziałem, a mianowicie to jakby intro z "nowościami" przez które muszę przechodzić by wejść na stronę główną... strasznie wkurzające. Zamiast zobaczyć od razu interesujący mnie dział , to muszę pińcset razy klikać!