mr.kupa napisał(a):

|
Alan Uryga - mógłby ktoś powiedzieć coś więcej o tym zawodniku?
|
http://www.wisla.krakow.pl/pl/kadra/...si/alan_uryga/
O 23:30 finał!
Tu info o wyniku
http://www.facebook.com/WislaKrakow
na szerszą relację trzeba będzie poczekać zapewne do jutra w południe.