Fifiorek napisał(a):

|
Ja mam nadzieję, że liga mistrzów będzie, to powinno trochę zmobilizować Wisłę o dopilnowanie terminów.
|
Wisła nie może nic dopilnować. Gdyby ta budowa była pod kontrolą Wisły, to takiego burdelu by z tym nie było. Niestety klub nie ma żadnej mocy prawnej do nadzoru tej inwestycji.