Wyświetl pojedynczy post
PiotrG
Senior Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17405
Stary 21.02.2011, 05:35
Fifiorek napisał(a):Wyświetl post
Ja mam nadzieję, że liga mistrzów będzie, to powinno trochę zmobilizować Wisłę o dopilnowanie terminów.
Wisła nie może nic dopilnować. Gdyby ta budowa była pod kontrolą Wisły, to takiego burdelu by z tym nie było. Niestety klub nie ma żadnej mocy prawnej do nadzoru tej inwestycji.
Odpowiedz cytując