Fifiorek napisał(a):

|
Ja mam nadzieję, że liga mistrzów będzie...
|
Że co? kiedy niby? Przejdź do rzeczywistości.
A żeby nie było kompletnego of-topu, to kto myśli, że stadion będzie gotowy na 15 marca niech przesunie tę datę na jakieś 2-3 miesiące do przodu.