Wyświetl pojedynczy post
Zwitter
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: Staszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17404
Stary 21.02.2011, 01:00
Fifiorek napisał(a):Wyświetl post
Ja mam nadzieję, że liga mistrzów będzie...
Że co? kiedy niby? Przejdź do rzeczywistości.

A żeby nie było kompletnego of-topu, to kto myśli, że stadion będzie gotowy na 15 marca niech przesunie tę datę na jakieś 2-3 miesiące do przodu.
Odpowiedz cytując