Waldi69 napisał(a):

Cieszą mnie doniesienia o rozbudowaniu systemu skautingu. Natomiast martwią kolejne zapowiedzi Prezesa o podboju Europy w sytuacji, gdy bilans ostatnich dwóch okienek na razie wypada jeszcze negatywnie. A przecież mówimy o zespole, który 2 razy z rzędu skompromitował się z kelnerami w rozgrywkach europejskich.
Wolałbym więcej umiaru w ocenie dokonań transferowych i siły kadry. Wszystko zweryfikuje boisko, w ciągu następnych paru miesięcy.