Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43704
Stary 20.02.2011, 22:04
Waldi69 napisał(a):Wyświetl post
zamiast się przekomarzać poczytajcie sobie co ma do powiedzenia nasz prezo
http://www.sport.pl/pilka/1,70998,91..._Zwojowac.html

Miłej lektury
Cieszą mnie doniesienia o rozbudowaniu systemu skautingu. Natomiast martwią kolejne zapowiedzi Prezesa o podboju Europy w sytuacji, gdy bilans ostatnich dwóch okienek na razie wypada jeszcze negatywnie. A przecież mówimy o zespole, który 2 razy z rzędu skompromitował się z kelnerami w rozgrywkach europejskich.

Wolałbym więcej umiaru w ocenie dokonań transferowych i siły kadry. Wszystko zweryfikuje boisko, w ciągu następnych paru miesięcy.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując