Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17396
Stary 20.02.2011, 20:19
Niepolomice napisał(a):Wyświetl post
Sa jakies oficiajlne sluchy kiedy wkoncu ten stadion oddzadza?
Ilez mozna robic klatki schodowe? Nierozumiem nic z tego...
Klub traci na biletach bardzo duzo pieniedzy.

Oficjalnie to już rok temu oddali do użytku

Obstawiam nieoficjalnie że ze wszystkimi duperelkami plus sprzątanie terenu wokół stadionu to grudzień 2011.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując