Niepolomice napisał(a):

Sa jakies oficiajlne sluchy kiedy wkoncu ten stadion oddzadza?
Ilez mozna robic klatki schodowe? Nierozumiem nic z tego...
Klub traci na biletach bardzo duzo pieniedzy.
|
Oficjalnie to już rok temu oddali do użytku
Obstawiam
nieoficjalnie że ze wszystkimi duperelkami plus sprzątanie terenu wokół stadionu to grudzień 2011.