Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
Niepolomice
Member
Od: 05.2010
Offline
#
17392
20.02.2011, 16:14
Sa jakies oficiajlne sluchy kiedy wkoncu ten stadion oddzadza?
Ilez mozna robic klatki schodowe? Nierozumiem nic z tego...
Klub traci na biletach bardzo duzo pieniedzy.
Niepolomice
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Niepolomice
Znajdź inne posty napisane przez Niepolomice