Wyświetl pojedynczy post
prezes85
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4027
Stary 20.02.2011, 14:35
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
A możesz mam napisać skąd te górnolotne wnioski?


P.S
Analizę gry Wisły i poszczególnych zawodników na podstawie 7 minutowego skrótu i to jeszcze w sparingu pominę milczeniem.

Ja oglądałem wszystkie dostępne skróty z meczów, więc to dużo więcej niż 7 minut. W dodatku są to skróty najciekawszych sytuacji a nie potrafimy sklecić paru dokładnych podań.
Wszytskie zespoły łącznie z tymi jak tu wyżej czytam słabiakami miały sytuacje sam na sam z naszym bramkarzem.
Znów będziemy się odbijąć od muru druzyn z ekstraklasy i nadziewać się na kontry. A jak ktoś nas zaatakuje pressingiem w pucharach przyszlorocznych to bedzie kolejna porażka.

Nie mówie ze mistrza nie zdobędziemy, bo liga jest strasznie słaba, a Lech Poznań jest bardzo daleko.
Odpowiedz cytując