Wyświetl pojedynczy post
murray
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3879
Stary 19.02.2011, 16:25
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Po tym składzie widać że Jirsak jest bliżej pierwszego składu niż się to niektórym wydawało. I raczej to Garguła odejdzie niż on. Ciekawe czy w Gdyni zagra on czy Siwakow.
Nie, to po prostu pokazuje, ze mamy po dwóch środkowych pomocników na każdą pozycję w tej formacji.
Wilk i Sobol - defensywny pomocnik
Siwakow i Żirsak - box to box midfielder (coś jak Wilshere)
Garguła i Melikson - ofensywny pomocnik, ale nie klasyczna dziesiątka

Oczywiście Wilk i Garguła mogą równie dobrze grać na tej pozycji co Siwakow
Odpowiedz cytując