mr_kwolf napisał(a):

|
Po tym składzie widać że Jirsak jest bliżej pierwszego składu niż się to niektórym wydawało. I raczej to Garguła odejdzie niż on. Ciekawe czy w Gdyni zagra on czy Siwakow.
|
Nie, to po prostu pokazuje, ze mamy po dwóch środkowych pomocników na każdą pozycję w tej formacji.
Wilk i Sobol - defensywny pomocnik
Siwakow i Żirsak - box to box midfielder (coś jak Wilshere)
Garguła i Melikson - ofensywny pomocnik, ale nie klasyczna dziesiątka
Oczywiście Wilk i Garguła mogą równie dobrze grać na tej pozycji co Siwakow