|
Ciśnienie mi skacze jak czytam ochy i achy nad Lechem.Prawdą jest, że ładnie się pokazują, ale mecze nie zachwycają, nie grają bynajmniej takiej piły jak my kiedyś. A tu miliony ludzi, którzy powinni kibicować ze względów geograficznych Legii, i którzy niegdyś się utożsamiali z Legi pisze "Lech Pany".Kibice sukcesu... Was to nie denerewuje?
|