Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
TeeS
Senior Member
 
Od: 02.2003
Skąd: Kraków Ruczaj

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8076
Stary 18.02.2011, 11:56
saklak1906 napisał(a):Wyświetl post

Mialem brac z C+ ale to parowanie co 6 godzin to lekko bez sesu

Polecam
IMHO nowi klienci, którzy jeszcze nie podpisywali umowy z cyfrą, dostają nową / lepszą wersję - bez konieczności parowania co chwilę. Działa to już normalnie. Problem z parowaniem mają/mieli tylko ci, którzy wzięli pierwsze wersje multiroomu i są usadzeni umową.

Tak przynajmiej czytałem gdzieś ostatnio...
Odpowiedz cytując