saklak1906 napisał(a):

Mialem brac z C+ ale to parowanie co 6 godzin to lekko bez sesu
Polecam
|
IMHO nowi klienci, którzy jeszcze nie podpisywali umowy z cyfrą, dostają nową / lepszą wersję - bez konieczności parowania co chwilę. Działa to już normalnie. Problem z parowaniem mają/mieli tylko ci, którzy wzięli pierwsze wersje multiroomu i są usadzeni umową.
Tak przynajmiej czytałem gdzieś ostatnio...