szprotson napisał(a):

no tak,ale nie patrz pod kątem komentatorów gdyż ich muszą zmienić jesli chcą miec widzów.
Inne argumenty.
|
Stary, to że muszą to tylko Twoja opinia. Skoro nadal mają tych, których mają to znaczy, że ich taki poziom zadowala, a ja nie widzę żadnych przesłanek mówiących za tym, że nagle zrobią rewolucję kadrową i będą nam oferować produkt na miarę C+. Nie potrafią zrobić dobrej oprawy na mecz LM, a będą potrafili oprawić lepiej gorszy produkt jakim jest Ekstraklasa?