Wyświetl pojedynczy post
Reser
Senior Member
 
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3204
Stary 17.02.2011, 15:28
szprotson napisał(a):Wyświetl post
no tak,ale nie patrz pod kątem komentatorów gdyż ich muszą zmienić jesli chcą miec widzów.
Inne argumenty.
Stary, to że muszą to tylko Twoja opinia. Skoro nadal mają tych, których mają to znaczy, że ich taki poziom zadowala, a ja nie widzę żadnych przesłanek mówiących za tym, że nagle zrobią rewolucję kadrową i będą nam oferować produkt na miarę C+. Nie potrafią zrobić dobrej oprawy na mecz LM, a będą potrafili oprawić lepiej gorszy produkt jakim jest Ekstraklasa?
Odpowiedz cytując