Wyświetl pojedynczy post
Matejas_
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1919
Stary 17.02.2011, 08:21
maxurd napisał(a):Wyświetl post
13 PLN za kielbaske (pewnie bez musztardy i peczywka) to zdzierstwo. Ceny jak w multikinie
Ale fajnie zorganizowany catering.. w polskim - kiełbasa, we włoskim - pizza
Odpowiedz cytując