Wyświetl pojedynczy post
wiktorpiekarski
Banita
 
Od: 01.2011
Skąd: MagicznyKraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6678
Stary 16.02.2011, 20:47
FraMat napisał(a):Wyświetl post
opanujcie emocje... kolega wiktorpiekarski ma dość specyficzne poglądy, ale możecie włączyc opcję "Ignoruj" zamiast bluzgać
dziekuje widac ,ze jestes obiektywny napisalem tylko ,ze kibicuje kazdej krakowskiej druzynie zeby nie bylo ,ze udaje kogos kim nie jestem a tu najazd na mnie.Napisalem tydzien temu w temacie o przedstawieniu sie kim jestem i komu kibicuje bo wiedzialem ,ze moze byc dziwnie odebrane jak napisze zeby Cracovia sie utrzymala a Wisla byla mistrzem ale widac nawet takie uprzedzenie nie pomaga.
Odpowiedz cytując