FraMat napisał(a):

|
opanujcie emocje... kolega wiktorpiekarski ma dość specyficzne poglądy, ale możecie włączyc opcję "Ignoruj" zamiast bluzgać
|
dziekuje widac ,ze jestes obiektywny napisalem tylko ,ze kibicuje kazdej krakowskiej druzynie zeby nie bylo ,ze udaje kogos kim nie jestem a tu najazd na mnie.Napisalem tydzien temu w temacie o przedstawieniu sie kim jestem i komu kibicuje bo wiedzialem ,ze moze byc dziwnie odebrane jak napisze zeby Cracovia sie utrzymala a Wisla byla mistrzem ale widac nawet takie uprzedzenie nie pomaga.