maxurd napisał(a):

13 PLN za kielbaske (pewnie bez musztardy i peczywka) to zdzierstwo. Ceny jak w multikinie
|
W końcu Warszawa także wiesz. Ale porównując jedzenie na stadionie Legii a jedzenie na stadionie Lecha to Warszawa w tej kwestii bije na głowę Poznań
