Wyświetl pojedynczy post
4fan_player
Senior Member
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1906
Stary 16.02.2011, 20:20
maxurd napisał(a):Wyświetl post
13 PLN za kielbaske (pewnie bez musztardy i peczywka) to zdzierstwo. Ceny jak w multikinie
W końcu Warszawa także wiesz. Ale porównując jedzenie na stadionie Legii a jedzenie na stadionie Lecha to Warszawa w tej kwestii bije na głowę Poznań
Odpowiedz cytując