Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2355
Stary 16.02.2011, 11:13
ypeeh napisał(a):Wyświetl post
W temacie transferów na naszym podwórku - w najnowszej PN jest artykuł o przygotowaniach Amiki do meczów z Bragą. Jest ciekawa wypowiedź ichniego dyrektora (Pogorzelczyka) odnośnie wpływu Wojciechowskiego na robione przez wronczan transfery: "...pan Wojciechowski robił wiele, aby popsuć nam biznes. Nie fair był wobec Lecha już latem, kiedy uniemożliwił nam zakup Artura Sobiecha i Macieja Sadloka, a teraz historia z jeszcze większą siłą powtórzyła się w przypadku transferu Murawskiego. Gdyby nie niepotrzebna i szkodliwa interwencja właściciela Czarnych Koszul, o wiele szybciej i taniej przeprowadzilibyśmy akcję powrotu Rafała do Poznania. Tym bardziej, że nie wszystkie zagrywki, do których ucieka się JW, są powszechnie akceptowane w świecie piłki."

O ile pierwsza część wypowiedzi to płacz dzieciaka, że ktoś kupił ostatniego lizaka w sklepie, ale bardziej zastanawia mnie druga jej część - wiadomo, że JW podbijał cenę, żeby ściągnąć Murawskiego do Polonii, ale czy słyszeliście, żeby robił przy tym jakieś nie fair zagrywki? Może coś mi umknęło, ale czy były przy tym jeszcze inne wałki oprócz (o czym pisała prasa) zachowania menedżera Murawskiego?

Gość widać ma swój świat. Mentalność Kalego pełną gębą. Oni mogą podkupywać innym klubom, ale im podkupować zawodników już nie można bo to działanie nie fair działa na szkodę klubu. Widać Wojciechowski musiał udać się do Chorzowa i postraszyć czymś włodarzy tamtejszego klubu. Lech wie, że przepłacił za Murawskiego i teraz publiczne płacze ile to oni nie musieli wydać. 2 sezon mają dobry i roszczą sobie prawa jak gdyby wygrali kilkukrotnie ligę mistrzów.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując