Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2477
Stary 16.02.2011, 07:26
polska.mysl.szkoleniowa napisał(a):Wyświetl post
To do mnie ten wyskok?

Ja po prostu uważam, że oświadczyny na stadionie to nie jest piękna, romantyczna sprawa, tylko brak wyobraźni, wyczucia i prostactwo.
zbyt łatwo ferujesz opiniami, które kogoś mogą urazić. Każdy przypadek jest inny, wszystko zależy od zainteresowanych - jeśli mają taką ochotę to czemu nie - ich wolna wola.
Ja nigdy bym się tak nie zaręczył, zresztą moja obecna gdybym to zrobił na stadionie, mimo ze chodzi ze mną na mecze, to chyba by mnie wyśmiała i powiedziała, że zwariowałem.

Ale czasem są dziewczyny, które także kibicują Wiśle od wielu lat i chodzą z zaangażowaniem na mecze, im może by się to spodobało.

Dla kogoś innego prostactwem mogą być zaręczyny w towarzystwie rodziców, dla kogoś innego podczas sylwestra w Zakopanem lub na Wieży Eiffla.
Odpowiedz cytując