Wyświetl pojedynczy post
pawelo84
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43663
Stary 15.02.2011, 19:13
kangurekm napisał(a):Wyświetl post
Z tym , że Sorensen ma dopiero 18 lat , podstawowym jest z konieczności Jeśli chodzi o zarobki to wydają mi się adekwatne co do wieku Duńczyka oraz klubu w jakim gra.

Pozdrawiam serdecznie
W Serie A to się zarabia dobrze w Milanie, Interze, Romie, Fiorentinie, Napoli, Palermo, Sampdorii, Genoi i moze jeszcze w Lazio. W pozostałych zespołach już tak dobrze nie ma i średnia pensja jest tam na poziomie 200 tyś euro.

http://www.sportowefakty.pl/pilka-no...ilkarzy-serie/
Ostatnio edytowane przez pawelo84 : 15.02.2011 o godz. 19:17.
Odpowiedz cytując