kangurekm napisał(a):

Z tym , że Sorensen ma dopiero 18 lat , podstawowym jest z konieczności Jeśli chodzi o zarobki to wydają mi się adekwatne co do wieku Duńczyka oraz klubu w jakim gra.
Pozdrawiam serdecznie
|
W Serie A to się zarabia dobrze w Milanie, Interze, Romie, Fiorentinie, Napoli, Palermo, Sampdorii, Genoi i moze jeszcze w Lazio. W pozostałych zespołach już tak dobrze nie ma i średnia pensja jest tam na poziomie 200 tyś euro.
http://www.sportowefakty.pl/pilka-no...ilkarzy-serie/