Wyświetl pojedynczy post
kangurekm
Senior Member
 
Od: 02.2005
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43662
Stary 15.02.2011, 19:07
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Bez przesady, te kluby z poza czołówki SERIA A nie oferują aż takich kokosów. Gdzieś był nawet artykuł że stać nas na większość piłkarzy z SERIA A. Nie dawno było nawet głośno że podstawowy obrońca Juve Frederik Sorensen zarabia 200 k euro rocznie.

A o kierunku "ławka SERIA A" już gdzieś pisałem, tam się przewija multum dobrych piłkarzy, która nie daje rady z rożnych względów, wierze że Sivakow u nas sobie poradzi, i zmieni swój stosunek do naszego klubu i być może zostanie dłużej. Zdobędziemy mistrza, kolejna mobilizacja na LM ,znajdzie może wspólny język z nowymi kolegami, spodoba mu się miasto itp. Kto wie jak to się wszystko potoczy.
Z tym , że Sorensen ma dopiero 18 lat , podstawowym jest z konieczności Jeśli chodzi o zarobki to wydają mi się adekwatne co do wieku Duńczyka oraz klubu w jakim gra.

Pozdrawiam serdecznie
Odpowiedz cytując