mr_kwolf napisał(a):

A pamiętam te płacze na forum że nowego Ronaldinho tracimy, że frajerstwo zarządu, że nie podpisujemy z nim lukratywnego kontraktu tylko puszczamy ot tak
|
Pamiętam, chociaż podzielone były opinie na jego temat. Według mnie jego parę krótkich meczów z Białą Gwiazdą na piersi nie były takie złe. Sam bardzo chciałem wierzyć w jego wielki talent. A z czasem zacząłem w to wszystko wątpić. I nie do końca wiedziałem jak mam na niego patrzeć pod kątem piłkarskim. Bo poza boiskiem to on niezłe ziółko chyba był

I może to mu w części nie pozwoliło się rozwinąć u nas czy też w Górniku.