Wyświetl pojedynczy post
szczepanwislak
Senior Member
 
 
Od: 09.2009
Skąd: Rzeszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5295
Stary 15.02.2011, 15:29
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
A pamiętam te płacze na forum że nowego Ronaldinho tracimy, że frajerstwo zarządu, że nie podpisujemy z nim lukratywnego kontraktu tylko puszczamy ot tak
Pamiętam, chociaż podzielone były opinie na jego temat. Według mnie jego parę krótkich meczów z Białą Gwiazdą na piersi nie były takie złe. Sam bardzo chciałem wierzyć w jego wielki talent. A z czasem zacząłem w to wszystko wątpić. I nie do końca wiedziałem jak mam na niego patrzeć pod kątem piłkarskim. Bo poza boiskiem to on niezłe ziółko chyba był I może to mu w części nie pozwoliło się rozwinąć u nas czy też w Górniku.
Ostatnio edytowane przez szczepanwislak : 15.02.2011 o godz. 23:48.
'' Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasami i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych podania ręki. ''

Henryk Reyman
Odpowiedz cytując