OSC.N. napisał(a):

To nie wynika z "widzimisię" kogokolwiek w klubie, tylko z ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych., która mówi, że każda wejściówka powinna być imienna. Ot, cały problem... I taka musiała być oficjalna odpowiedź klubu.
Inna sprawa, jak to będzie respektowane na bramkach, ale w takim przypadku klub lub firma ochroniarska bierze odpowiedzialność na siebie za nie przestrzeganie ustawy...
Widzę, że teraz dla niektórych klub jest winny całemu złu na świecie...
|
Ale chodzi o przeniesienie biletu (w systemie) na inną kartę kibica. Która jest imienna i zgodna z ustawą. To jest w 100% wykonalne.
Do ludzi, którzy narzekają na ceny biletów - tanie nie są, ale pierońsko drogie też nie. Pamiętaj, że jak nie kupujesz karnetu, nie kupujesz biletów to nie możesz narzekać, że Wisła nie kupuje piłkarzy. To jest wszystko ze sobą powiązane.
zim zum napisał(a):

Proszę również nie używać argumentów, że jak się kupi więcej karnetów, to będzie więcej transferów, bo są one lekko śmieszne
|
czynsz za stadion - jak go oddadzą - na bidę 5mln złotych. Sam się uzbiera, sam się zapłaci. A potem na resztę wydatków związanych z działalnością zostanie jeszcze fortuna. Oczywiście jeśli Cupiał nie weźmie jej do kieszeni << Ironia