Mistel napisał(a):

|
Pleksy to akurat najmniejszy problem, bo wymontować je można w kilka godzin i to nawet zaraz.
|
Ta. Szczególnie, że ten problem ciągnie się od lat. Fajnie jakby chociaż je wyczyścili i pozrywali wszystkie vlepki. Rozumiem jakby ktoś je fajnie obkleił na całej długości, żeby dawało to jakiś efekt, a nie przyklejone byle jak.