Wyświetl pojedynczy post
Teqcontroller
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43622
Stary 14.02.2011, 11:53
Mea napisał(a):Wyświetl post
Czy mógłbyś przekopiować cały wywiad na forum. Dzieki
http://www.dziennik.krakow.pl/pl/akt...rzebudowy.html

pfff....jaki zas dostep.

Jak ktos moze niech tu wrzuci caly wywiad.
Ostatnio edytowane przez Teqcontroller : 14.02.2011 o godz. 11:56.
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"


Odpowiedz cytując