|
Wielki plus dla działu marketingu za dzisiejszy udział Wisły w programie Dzień Dobry TVN. Zaręczyny na stadionie Wisły - coś wspaniałego, pozytywny wizerunek ukazany w tym programie może przyciągnąć więcej par na trybuny! Ciekaw tylko jestem czy, a jeśli tak to ile TVN dostał za taką akcję, przecież mogli coś takiego równie dobrze zrobić na stadionie Legii z udziałem innych osób. Widzieliście to?
|