Baala napisał(a):

Po skrócie w skrócie to:
- kilka fajnych akcji w ofensywie i jakby było widać jakis kolektyw
- duży fuks że nie przegrywaliśmy 0-1 bo BATE miało trzy świetne sytuacje po wrzuceniu piłki za kołnierz obrońcom.
- Gol Sobola nie powinien być uznany bo ktoś kopnął piłkę na boisku która sie odbiła tuż przed bramkarzem, co mogło go zmylić
- Fatalna strata przy straconym golu. Tylko nie wiem kogo (Jirsaka?).
|
Wrzutki były do graczy na pozycjach spalonych, wiec potencjalne prowadzenie 1-0 dla BATE też nie mogło być uznane skoro taki jesteś dokładny
W sparingu może być uznany, zwłaszcza gdy piłka nie miałą większego wpływu na stratę gola (wleciała gdy Sobol kładł bramkarza), podobnie jak Rodionov mógł zostać zmieniony po czerwonej kartce. Kwestia umowy między zespołami. Gdyby to był mecz o punkty to patrz sytuacja z meczu Śląsk - Ruch z obecnego sezonu (i kary potem).
fialo napisał(a):

|
Dobry mecz Gordana, sądząc po skrócie.
|
Moim zdaniem poprawny. Wydaje mi się, że miał jeden, w jego wypadku "klasyczny", kiks w naszym polu karnym, czyli nietrafienie w piłkę
