mitmichael napisał(a):

|
Jak tak Pareiko bedzie grał w lidze tak jak pisała oficjalna w recenzji spotkania z BATE to w koncu bedziemy mogli powiedziec, ze mamy dobrego bramkarza
|
Nie bierz za bardzo do siebie tego co piszą na oficjalnie stronie.
Cały czas mam w pamięci jak w jednej z kompilacji ze sparingu wycięli błąd pawełka przy bramce, dopiero ukraińcy pokazali jak było
