Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3738
Stary 12.02.2011, 22:44
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Jak tak Pareiko bedzie grał w lidze tak jak pisała oficjalna w recenzji spotkania z BATE to w koncu bedziemy mogli powiedziec, ze mamy dobrego bramkarza
Nie bierz za bardzo do siebie tego co piszą na oficjalnie stronie.

Cały czas mam w pamięci jak w jednej z kompilacji ze sparingu wycięli błąd pawełka przy bramce, dopiero ukraińcy pokazali jak było
Odpowiedz cytując