1q2 napisał(a):

To i tak nie zmienia faktu że powinien być na takim etapie jak cała reszta(oprócz tych co przyszli a ich ligi grały).
Jeśli on prezentuje się jeszcze gorzej niż nasze orły od 0-8 to może być 'ciekawie'
|
Moment, na etapie jak kto? Nasze orły trenują ponad tydzień dłużej, a nie ma nikogo poza nim kto przyszedł z ligi, która nie grała (poza bramkarzem ale to wiadomo, inna sytuacja).