zim zum napisał(a):

|
Nie kupię tego karnetu dla zasady i możecie mi nawrzucać od pikników i kibiców sukcesu.
|
Od kibiców sukcesu Ci wrzucać nie zamierzam. Co nie zmienia faktu, że kompletnie nie rozumiem Twojego podejścia. W przeszłych latach owszem były zniżki dla wznawiających, ale były one niewielkie - rzędu 15 PLN:
http://www.wislaportal.pl/news.php?id=12281
Czy 15PLN (mówię o pieniądzach - nie o "zasadzie" - bo rozumiem, że właśnie brak tej zniżki skłonił Cię do decyzji o niezakupywaniu karnetu) ma być ceną za to, że porzucisz coś co jak mniemam jest częścią Twojego życia? Ja osobiście sobie tego nie wyobrażam. Owszem, może i klub powinien wprowadzić tą symboliczną zniżkę dla przedłużających. Ale nie wprowadził - trzeba się z tym pogodzić, a nie obrażać niewiadomo o co. Wg mnie każdy kto kocha Wisłę powinien schować tą swoją wielce urażoną brakiem zniżek dla wznawiających dumę i mimo wszystko karnet kupić. Bo transfery są, szansa na udaną rundę jest, ceny niziutkie - nic tylko czekać na mecz na R22 z karnetem w portfelu
Kartę wyrobiłem, karnet kupiłem, aż szkoda, że to trwa wszystko tak szybko, nie można nawet dobrej bajery przykręcić z kasjerką
