AveLechia napisał(a):

|
Powiem tak macie problemy jak komuś nie pasuje to niech nie kupuje łaskę robi. tylko jak to świadczy jako o kibicu Wisły Kraków. Ja byłem dziś jako jeden z pierwszych kupiłem jeszcze czekałem z 15 minut bo awaria systemu była nie narzekam kupiłem w spokoju....
|
Czapki z głów, jesteś wielki...