Wyświetl pojedynczy post
akakiusz
Senior Member
 
Od: 03.2003
Skąd: OLKUSZ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#402
Stary 10.02.2011, 18:59
AveLechia napisał(a):Wyświetl post
Powiem tak macie problemy jak komuś nie pasuje to niech nie kupuje łaskę robi. tylko jak to świadczy jako o kibicu Wisły Kraków. Ja byłem dziś jako jeden z pierwszych kupiłem jeszcze czekałem z 15 minut bo awaria systemu była nie narzekam kupiłem w spokoju....
Czapki z głów, jesteś wielki...
Zawsze wierni,choć pijani,zawsze z Wisłą - Pakos-Fani
Odpowiedz cytując