anthony09 napisał(a):

|
(...)a zaczęło się psuć po tym jak zaczeliśmy ściągać słabiaków i to nie tylko Polaków tylko takich Penksów itp. ;/
|
Daruj sobie z Markiem Penksą, bo gdyby nie jebany sędzia to Jego właśnie bramka dałaby upragnioną Ligę Mistrzów.
Penksa to był równy gość, a i piłkarsko lepszy od tej mizerii z Ekstraklasy, która żąda kontraktów po 300 tys. euro na sezon, a z metra w bramkę trafić nie umie, czyt. Wojciech Łobodziński.