Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43578
Stary 10.02.2011, 08:10
anthony09 napisał(a):Wyświetl post
(...)a zaczęło się psuć po tym jak zaczeliśmy ściągać słabiaków i to nie tylko Polaków tylko takich Penksów itp. ;/
Daruj sobie z Markiem Penksą, bo gdyby nie jebany sędzia to Jego właśnie bramka dałaby upragnioną Ligę Mistrzów. Penksa to był równy gość, a i piłkarsko lepszy od tej mizerii z Ekstraklasy, która żąda kontraktów po 300 tys. euro na sezon, a z metra w bramkę trafić nie umie, czyt. Wojciech Łobodziński.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując