Wyświetl pojedynczy post
anthony09
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43567
Stary 09.02.2011, 23:01
Dobra zobaczymy jak będzie w lidze;p Dla mnie dziwnie to wygląda, że Mistrz Polski (oby Wisła) zdobędzie ten sukces bez Polaków ;/
Cytat:
Paweł był jakimś Bogiem wiślackim czy co?
Ciekawe czy Genkov godnie go zastąpi ;]
Jak dla mnie to ruletka, i szansę że zacznie strzelać już w tej rundzie seryjnie to mniej niż 50%.

pawelo84 napisał(a):Wyświetl post
Dobrze ze Stan kupuje zawodników z zagranicy, przynajmniej takim to będzie się chciało grać, bo naszym gwiazdom od kilku lat się nic nie chce.
Przypominam, że największe sukcesy odnosiliśmy gdy w "11" Wisełki było 90% Polaków ;] a zaczęło się psuć po tym jak zaczeliśmy ściągać słabiaków i to nie tylko Polaków tylko takich Penksów itp. A mi ogólnie chodziło o to, że są proporcjonalnie większe szansę na to, że Polak, który się w Polsce wychowie jak Błaszczykowski zagra u nas jako że jest Polakiem niż na to że ten Polak, będzie chciał przejść do np. Austri Wiedeń.
Pozyskać ciekawego, młodego polaka, który stanie się za kilka lat gwiazdą możemy, a np. dla takiego serba to nie jesteśmy ciekawym kierunkiem, on woli grać w Partizanie Belgrad, niż u nas.
Zmierzam do tego, że do nas nie przyjdą ciekawi zagraniczni gracze np. rep. Norwegi, bo nie jesteśmy ciekawym kierunkiem, a dla Polaka jesteśmy i Polak, który ogrywa Norwegów do nas przyjdzie a Norweg już nie ;/
Ostatnio edytowane przez anthony09 : 09.02.2011 o godz. 23:09.
Kiedyś w Wiśle grali reprezentanci Polski, kiedyś Reprezentacja Polski opierała się na zawodnikach Wisły, a teraz ? Teraz nastały czasy, że Reprezentacja opiera się na cudzoziemcach, a Wisła na piątym sorcie europejskim ...
-
1906 poparcia ikon Wisły Kraków
S.A.
Arek Głowacki
za 10 lat wspaniałych występów, z czego za 299 występy
Tomasz Frankowski
za 253 występy / 156 bramek
Paweł Brożek za 246/ 110 bramek
Marcin Baszczyński za 9 lat na R22 i 334 występy
Odpowiedz cytując