Wyświetl pojedynczy post
adikos1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43560
Stary 09.02.2011, 20:20
anthony09 napisał(a):Wyświetl post
Ja nie uważałbym, że wszystko powinno spaść na Pawła, bo to wina była działaczy, że osłabiali drużynę, a Paweł widząc to otwarcie krytykował i nie mógł patrzeć na tych grajków, co przychodzili i g*** do gry wnosili.
Takie sugestię dwóch (drugi to Żuraw podczas Cafe Futbol ) najlepszych piłkarzy ostatniego dziesięciolecia daje mnóstwo do myślenia.
Ja będę nadal zdania, że najwięcej drużynie może dać tylko Polak, ponieważ po pierwsze primo nie jest 5 sortem europejskim, po drugie wkłada w grę całe serce, po trzecie primo łatwiej jest się mu wybić (gra w Wiśle odnoszącej sukcesy = 50% gry w reprezentacji).

Lekko mówiąc dziwne to Twoje rozumowanie Paweł był jakimś Bogiem wiślackim czy co? Człowieku, nie ma ludzi nie zastąpionych. A teraz znajdz mi POLAKA, który gra na reprezentacyjnym poziomie i do nas przyjdzie.
Odpowiedz cytując