Wyświetl pojedynczy post
Tarann
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43521
Stary 09.02.2011, 12:17
Lucas.B napisał(a):Wyświetl post
Moim zdaniem Wisła w obecnym składzie nie ma szans na MP to jedno a drugie nie utrzyma drugiego miejsca w tabeli. (zobaczymy po sezonie czy miałem rację)
To zdane miałoby wartość gdybyś dodał (w przypadku gdybyśmy jednak zdobyli w dobrym stylu MP), że zobowiążesz się do przyznania się do genezy twojej spekulacji - szklanej kuli w której obraz z projektora wpuszczają popularni i lubiani forumowi malkontenci.
Odpowiedz cytując