Lucas.B napisał(a):

|
Moim zdaniem Wisła w obecnym składzie nie ma szans na MP to jedno a drugie nie utrzyma drugiego miejsca w tabeli. (zobaczymy po sezonie czy miałem rację)
|
To zdane miałoby wartość gdybyś dodał (w przypadku gdybyśmy jednak zdobyli w dobrym stylu MP), że zobowiążesz się do przyznania się do genezy twojej spekulacji - szklanej kuli w której obraz z projektora wpuszczają popularni i lubiani forumowi malkontenci.