Wyświetl pojedynczy post
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43512
Stary 09.02.2011, 11:45
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Większość naszych rywali w walce o MP zrobiło transfery znacznie szybciej.
Patrz Legia Warszawa.

flamengista napisał(a):
Mamy bardzo słabą kadrę.
Dokładnie. Zapomniałeś jeszcze o tym, że Cupiał sprzedaje Wisłę, a w przyszłym sezonie lecimy do pierwszej ligii, bo w tym może być już cięzko, Pasiasci raczej łatwo swojego pola nie oddadzą, a Polonię Bytom może fartem wyprzedzimy. Stadion też jakiś taki chujowy, trener z prezesem za wysocy, a kibice robią dymy na wyjazdach.

Quo Vadis Wisło?

-----------------------------------

Nie rozumiem takich malkontentów. Na transfery wydaliśmy ok 1,5mln euro, zawodnicy zostali poddani wnikliwej obserwacji, ściągamy reprezentanta Holandii - fla pokaż mi jakąś alternatywę np z Polski dla takiego transferu. Zrozumcie, że znaleźć zawodnika lepszego, bądź równego Marcelo, który byłby tani i w dodatku chciał przejść do polskiej ligii jest niemożliwością. Z Marcelo mieliśmy megafarta, tylko tyle. Prawda jest taka, że Bednarz zarobił dla nas trzy miliony euro. Jaliens był potrzebny naszej obronie - doświadczony, ograny w Eredivisie (400 meczów!) , reprezentacji Holandii - idealny partner dla Gordana, który się powinien pieknie rozwinąć u boku takiego zawodnika. Nie rozkminiam jak można narzekać na taki transfer.

Genkov może wystrzelić, ma ku temu zadatki - wtedy o Pawle, jako napastniku nie jako o Wiślaku, bardzo szybko zapomnimy. Melikson, Siwakow, Pareiko - to są zawodnicy na papierze lepsi, niż Ci których straciliśmy w zimie.

Jak dyrektor sportowy pozyskuje lepszych zawodników, niż Ci którzy są aktualnei w kadrze, nie sposób ocenić okienka inaczej niż na 5-.

Minus dlatego, bo i tak wszystko zweryfikuje liga.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując