Lucas.B napisał(a):

|
Dla mnie każdy z tych transferów jest niewiadomą - nawet patrząc na Holendra, który gdyby rzeczywiście był taki dobry zostałby z pewnością w Holandii a nie przenosił się do Polski - po prostu nie miał wyjścia był już za cienki na kluby z czuba tabeli wolał zmienić otoczenie niż grać ogony. Oceniając go przez pryzmat sparingów (ocena niewymierna) należy podkreślić, że gra obronna zespołu z nim czy bez w niczym się nie różni - jest słaba. Nowi gracze w większości nie poradzili sobie z grą w lepszych, większych klubach vide Melikson czy Genkov także dałbym na wstrzymanie z paplaniem na temat jakości tych zawodników - boisko wszystko zweryfikuje.
|
To, że transfery są niewiadomą to się zgodzę, ponieważ już nawet w tamtym okienku wszyscy cieszyli się z transferów, po meczu z naszym litewskim FC Šiauliai niektórzy ,,piali" z zachwytu jaką to mamy mocną ekipę. Transfery wyglądają jednak dobrze ,,na papierze".
Co do tego, że nie poradzili sobie oni w mocnych klubach to tak być musi. Wiadomo, że nie stać nas na kogoś kto by sobie poradził i dobrze mu tam było. Wisła musi szukać albo takich dobrych ,,odstrzałów" z mocnych lig, albo jakiś bardzo wyróżniających się z lig słabszych (no z tym też jest różnie bo nawet wielkie kluby na takich piłkarzy polują).
Feniks1983 napisał(a):

,,No kabaret, po prostu kabaret."
PS: Jeszcze co do tego Jeremie'go Aliadiere. Myślicie, że Legia (czy nawet Wisła, bo piszecie żeby się włączyć) ma szanse z Newcastle?