bondTSW napisał(a):

Rondo Ofiar Katynia.
Jaki objazd polecacie jadąc od Zabierzowa na ul. Opolską?
Słyszałem, że w tym tygodniu to już w ogóle jakaś masakra żeby pokonać ten odcinek.
Podszywasz:
Dzięki bardzo. Twoja trasa to wydaje się - "kawał drogi" ale jutro spróbuje.
Wyjdzie w praniu, którędy pojadę albo I-sza opcja albo II-ga. Dzięki za pomoc!
|
ja zazwyczaj jeżdże tak że na skrzyżowaniu przed sparem,witkiem itd. skrecam na modlniczke ,tam do góry wyjeżdzam na drodze na olkusz / bodaj to jest Jasnogórska dalej jadę w strone Krakowa i w zależnosci od korków ,albo pod Salonem Forda skręcam w lewo i przez te osiedlowe dróżki, wyjeżdżam koło Shella na Opolskiej ,albo jadę dalej i zawracam sobie koło salonu Toyoty pomiędzy słupkami i dalej przez parking makro i wyjeżdżam przy Ikei ...