Wyświetl pojedynczy post
RAFi89
Senior Member
 
Od: 06.2007
Skąd: że znowu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43463
Stary 08.02.2011, 20:31
Lucas.B napisał(a):Wyświetl post
To czy te transfery w konsekwencji okazały się dobre i właściwie ocenimy po sezonie - niemniej uważam, że skrajną głupotą jest oparcie całej ofensywy na jednym napastniku do tego nieprzygotowanym do gry w pełnym wymiarze czasu - liczyć na Żurawia, który za pół roku kończy karierę czy Riosa jest bezmyślnością tym bardziej po tym co obaj zaprezentowali do tej pory. Celem na ten sezon ma być MP - mniemam, tak więc będzie o to bardzo ciężko.
Tylko że to nie Maaskant czy Valckx sprowadzali tych zawodników do klubu. Ktoś ich sprowadził i niestety musimy sobie z nimi jakoś radzić bo kasę pobierają. Na dzień dzisiejszy mamy w kadrze 22 zawodników i pewnie póki co tak zostanie.
Odpowiedz cytując