Wyświetl pojedynczy post
podszywacz
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20678
Stary 08.02.2011, 19:54
bondTSW napisał(a):Wyświetl post
Rondo Ofiar Katynia.
Jaki objazd polecacie jadąc od Zabierzowa na ul. Opolską?
Słyszałem, że w tym tygodniu to już w ogóle jakaś masakra żeby pokonać ten odcinek.
Pasternik - Ojcowska - Gaik - Łokietka - Pachońskiego - Wyki - Opolska. Pracuję niedaleko i często korzystam z tego objazdu. Avatar mistrzostwo świata

Edit: Jeżeli za długi pierwszy wariant to spróbuj przez Chełmońskiego do Łokietka, dla ułatwienia Chełmońskiego to ta przy Fordzie Partnerze. Wylatujesz na Łokietka 300 metrów od przejazdu kolejowego i dalej już z górki.
Ostatnio edytowane przez podszywacz : 08.02.2011 o godz. 20:19.
Раз два трзы, Туск ухади!
Odpowiedz cytując