bondTSW napisał(a):

Rondo Ofiar Katynia.
Jaki objazd polecacie jadąc od Zabierzowa na ul. Opolską?
Słyszałem, że w tym tygodniu to już w ogóle jakaś masakra żeby pokonać ten odcinek.
|
Pasternik - Ojcowska - Gaik - Łokietka - Pachońskiego - Wyki - Opolska. Pracuję niedaleko i często korzystam z tego objazdu. Avatar mistrzostwo świata
Edit: Jeżeli za długi pierwszy wariant to spróbuj przez Chełmońskiego do Łokietka, dla ułatwienia Chełmońskiego to ta przy Fordzie Partnerze. Wylatujesz na Łokietka 300 metrów od przejazdu kolejowego i dalej już z górki.