Wyświetl pojedynczy post
bondTSW
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: GN

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20677
Stary 08.02.2011, 18:44
Rondo Ofiar Katynia.
Jaki objazd polecacie jadąc od Zabierzowa na ul. Opolską?
Słyszałem, że w tym tygodniu to już w ogóle jakaś masakra żeby pokonać ten odcinek.

Podszywasz:
Dzięki bardzo. Twoja trasa to wydaje się - "kawał drogi" ale jutro spróbuje.
Wyjdzie w praniu, którędy pojadę albo I-sza opcja albo II-ga. Dzięki za pomoc!
Powód: edit 2
Ostatnio edytowane przez bondTSW : 08.02.2011 o godz. 20:25.
...CIERPIENIE KSZTAŁTUJE CHARAKTER!
Odpowiedz cytując