Rondo Ofiar Katynia.
Jaki objazd polecacie jadąc od Zabierzowa na ul. Opolską?
Słyszałem, że w tym tygodniu to już w ogóle jakaś masakra żeby pokonać ten odcinek.
Podszywasz:
Dzięki bardzo. Twoja trasa to wydaje się - "kawał drogi"

ale jutro spróbuje.
Wyjdzie w praniu, którędy pojadę albo I-sza opcja albo II-ga. Dzięki za pomoc!