Wyświetl pojedynczy post
RAFi89
Senior Member
 
Od: 06.2007
Skąd: że znowu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#485
Stary 07.02.2011, 18:34
*Michael* napisał(a):Wyświetl post
WCracow? jesteś pesymistą po wypadku w Kanadzie miał pauzować co najmniej miesiąc.. a tylko jeden wyścig opuścił... więc bądźmy dobrej myśli!!

Pojedzie jeszcze w tym roku pod koniec sezonu
Tylko że to był inny wypadek. Po Kanadzie Robert szybko wyszedł ze szpitala i po pewnym czasie mógł wrócić do ścigania.
Natomiast dzisiaj już wiemy że Robert ma uszkodzoną rękę jak i nogę. Na dzień dzisiejszy nie wiemy nawet kiedy wyjdzie ze szpitala. Wiadomo że do tego dojdzie rehabilitacja, jak długa też nikt nie wie. Czym innym będzie też doprowadzenie stanu Roberta do ogólnej sprawności ułatwiającej funkcjonowanie, a czym innym do 100% sprawności pozwalającej na starty w F1.
Do wszystkiego trzeba podchodzić spokojnie, każdy kibic by chciał aby Robert jak najszybciej wrócił na tor ale na dzień dzisiejszy najważniejsze jest jego zdrowie.
Odpowiedz cytując