Temat
:
Robert Kubica W Grand Prix Formuly 1
Wyświetl pojedynczy post
*Michael*
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: Okolice Krakowa
Offline
#
484
07.02.2011, 18:24
WCracow? jesteś pesymistą
po wypadku w Kanadzie miał pauzować co najmniej miesiąc.. a tylko jeden wyścig opuścił... więc bądźmy dobrej myśli!!
Pojedzie jeszcze w tym roku pod koniec sezonu
Zawsze Wierni i Odd
ani - WISŁY KRAK
ÓW chuligani !!
*Michael*
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do *Michael*
Znajdź inne posty napisane przez *Michael*