Wyświetl pojedynczy post
lukaszsz86
Senior Member
 
 
Od: 07.2010
Skąd: R-sko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43379
Stary 07.02.2011, 17:08
siara napisał(a):Wyświetl post
czasami warto zaryzykować młodym zawodnikiem w bramce. Szczęsny czy Grześ Sandomierski dowodzą temu
oczywiście że warto. Nie oszukujmy się, ale taki Szczęsny miał trochę szczęścia, bo miał okazję pokazać się w pucharze ligi angielskiej i do tego kontuzjowani byli Fabiański i Almunia. Co do Sandomierskiego to Jaga natomiast nie miała zbyt wiele do stracenia. Gdyby naszym celem była gra o środek tabeli to myślę że również nie szukali byśmy doświadczonego bramkarza i być może Kurto albo Jovanic by się sprawdzili.
Odpowiedz cytując